Státní zámek Hluboká

2. 7. 2022, 10:00 – 18:00

Den princezen a rytířů - pergamen

ÚČINKUJÍCÍ

Den princezen a rytířů - My Little Pony

My Little Pony

Jednorožci, pegasové a pozemští poníci, spojte se! Seznamte se s neočekávanou skupinou přátel na misi s cílem přivést zpět kouzla do světa My Little Pony.

Den princezen a rytířů - Sabina Laurinová

Sabina Laurinová

Programem vás v průběhu celého dne provede herečka a moderátorka Sabina Laurinová, která se proslavila jako princezna mnoha oblíbených pohádek.

Den princezen a rytířů - L.O.L. Surprise!

L.O.L. Surpise!

Stylové panenky L.O.L. Surprise s barevnými vlásky jsou opravdovými princeznami módy. Překvapí vás svým účesem, outfitem nebo něčím jiným? Těšit se můžete také na malou dětskou módní přehlídku.

Den princezen a rytířů - pes Gump

Pes Gump

Gump je pejsek, který naučil lidi žít. Potkejte se s opravdovým psím hrdinou z filmu o hledání štěstí, lásky a naděje.

Den princezen a rytířů - Lollipopz

Lollipopz

Čtyři bláznivé holky, které baví zpívat, tancovat a rozdávat radost a úsměvy na všechny strany.

Den princezen a rytířů - Transformers

Transformers

Transformers jsou živoucí legenda! Obrovští autoboti, kteří se dokáží měnit na různé dopravní prostředky. Vzniklo několik celovečerních filmů a z Transformers se stal nesmrtelný fenomén, který milují děti i dospělí z celého světa.

Den princezen a rytířů - Princezna zakletá v čase

Setkání s herci z pohádky Princezna zakletá v čase

Setkejte se s hrdiny úspěšné moderní pohádky Princezna zakletá v čase režiséra Petra Kubíka a zjistěte, jak vznikal fantastický příběh o princezně Elle, na níž se o dvacátých narozenách snese mocná kletba proradné čarodějnice Murien.

Den princezen a rytířů - Mlsotkové

Mlsotkové

Veselé, barevné a vtipné rodinné představení, u kterého dostanete chuť nejen na čokoládu. Odkud se vzali Jahů a Kokí? Kdo může za jejich oživení? No přeci lesní skřítek Mlaskoš, popleta a vtipálek, jehož věčně mlsný jazýček zapříčiní nejednu vtipnou historku. Užijte si ojedinělou interaktivní a velmi úsměvnou show plnou gagů, písniček, tance, kouzel a dobrého jídla.

Den princezen a rytířů - Pavel Kožíšek

Kouzelník Pavel Kožíšek

(rodinné představení)
Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Kouzelník Pavel Kožíšek bude s dětmi čarovat přímo na jevišti a malí kouzelníci se také některá kouzla i naučí!

Den princezen a rytířů - Princeznovský bál

Princeznovský bál

Nejznámější písničky z pohádek v podání princezen a rytířů. Připomeňte si písničky z těch nejoblíbenějších českých pohádek. Rytíři i princezny si s vámi zazpívají, zatančí a díky kouzelným melodiím vás přenesou přímo do pohádky.

Den princezen a rytířů - Pigy a Lily

Pigy & Lily šou

Veselé prasátko Pigy je oblíbeným plyšovým kamarádem mnoha dětí. Společně se svou kamarádkou, vesmírnou objevitelkou Lily, děti během svého vystoupení rozesmějí, roztančí a rozezpívají. Užijte si s prasátky Pigy a Lily program plný zábavy a legrace!

Den princezen a rytířů - pergamen
Den princezen a rytířů - pergamen

Doprovodný program

Princeznovská etiketa

Jak by se měla chovat každá správná princezna? To se dozvíte během našeho zábavného a poučného workshopu, díky němuž ovládnete základy etikety.

Pigy a Lily zóna: Králové z nejkrásnějších českých pohádek

Poznáte všechny krále z českých pohádek? A dokážete ke každému z nich přiřadit správné indicie nebo herce, kteří je ztvárnili? Zahrajte si hru plnou hádanek, u které se královsky pobaví děti i dospělí.

Malování na obličej

Staneš se krásnou princeznou, čarodějnicí nebo kouzelnou bytostí? Barvy na obličej tě mohou změnit k nepoznání.

L.O.L. Suprise! – zkrášlovací salón

Chceš být stejně stylová jako panenky L.O.L. Surprise? Navštiv náš zkrášlovací salón a nech se hýčkat opravdovými profesionály, kteří se postarají o tvůj účes, makeup i nehtíky.

Rytířská čest – workshop výroby mečů

Žádnému správnému rytíři by neměl chybět meč. Vyrob si svůj vlastní meč, který tě ochrání před nebezpečím a pomůže ti porazit jakéhokoli nepřítele!

Fotokoutek

Ve VIP zóně nebude chybět fotokoutek, kde se budeš moct vyfotit se svými rodiči, kamarády nebo princeznami, rytíři a nebo svými oblíbenými postavami. Udělej si pohádkovou vzpomínku.

Hrací zóna Transformers

Promítání filmu – Ptačí ostrov

Čím drží svět pohromadě? Kde najdeme Ptačí ostrov? Má Měsíc skutečně tisíc tváří? Kam ukazuje Severní hvězda? Podaří se Tomášovi s Katkou napravit celou neplechu a zachránit kouzelnou říši za knihovnou? Dozvíte se během promítání dobrodružného příběhu Ptačí ostrov.

Workshop s Mlsotky: Vyrob si princeznu!

Chcete si vyrobit vlastní princeznu nebo rytíře? Sladcí hrdinové Jahů, Kokí a Mlaskoš vám s tím ochotně pomůžou a třeba vám dají i nějaký nápad. Fantazii se meze nekladou!

Den princezen a rytířů pergamen