Zámek Karlova Koruna

17. 6. 2023, 10:00 – 18:00

Program Den Princezen Karlova Koruna 2023
Den princezen a rytířů - pergamen

ÚČINKUJÍCÍ

Den princezen a rytířů - Sabina Laurinová

Sabina Laurinová

Programem vás v průběhu celého dne provede herečka a moderátorka Sabina Laurinová, která se proslavila jako princezna mnoha oblíbených pohádek.

Miroslav Šimůnek

Hostem Dne princezen a rytířů bude pohádkový princ Miroslav Šimůnek, kterého znáte jako statečného Honzu z pohádky Z pekla štěstí, ale třeba také z televizní pohádky Prsten krále řeky. Už víte, na co byste se ho chtěli zeptat? Napište nám.

Den princezen a rytířů - Dana Morávková

Dana Morávková

V rámci programu Den Princezen se můžete těšit na povídání s herečkou, moderátorkou a bývalou krasobruslařkou Danou Morávkovou, která ztvárnila nejednu zajímavou roli v oblíbených filmových pohádkách Z pekla štěstí, Jezerní královna, Princezna slonbidlo nebo Princezna husopaska a dalších.

Den princezen a rytířů - Míša Tomešová

Míša Tomešová

Během dne princezen se můžete těšit na hudební vystoupení herečky a zpěvačky Míši Tomešové, která propůjčila hlas disneyovské princezně Vaianě. Ještě v dětství se objevila v televizní pohádce Jeníček a Mařenka, fantazijním seriálu O ztracené lásce nebo oblíbeném dětském pořadu Draci v hrnci.

Den princezen a rytířů - My Little Pony

My Little Pony

Jednorožci, pegasové a pozemští poníci, spojte se! Seznamte se s neočekávanou skupinou přátel na misi s cílem přivést zpět kouzla do světa My Little Pony.

Den princezen a rytířů - L.O.L. Surprise

L.O.L. Surprise!

Stylové panenky L.O.L. Surprise! s barevnými vlásky jsou opravdovými princeznami módy. Překvapí vás svým účesem, outfitem nebo něčím jiným? Těšit se můžete také na malou dětskou módní přehlídku.

Den princezen a rytířů - Princ Mišuge z Brna

Princ Mišuge z Brna

Den Princezen bude hostit také hvězdu co právě přijela z Brna.

Den princezen a rytířů - Hopy Hop

Hopy-Hop

Jsou barevní, jsou roztomilí, hopsají, zpívají a děti je milují. Se svým hitem Všichni skáčou HOP-HOP si získali jak malé tak velké příznivce. Jsou opět nachystaní na zaječí show a spousty focení.

Den princezen a rytířů - Pigy a Lily

Pigy & Lily šou

Veselé prasátko Pigy je oblíbeným plyšovým kamarádem mnoha dětí. Společně se svou kamarádkou, vesmírnou objevitelkou Lily, děti během svého vystoupení rozesmějí, roztančí a rozezpívají. Užijte si s prasátky Pigy a Lily program plný zábavy a legrace!

Den princezen a rytířů - Áňa Pó a pes

Áňa Pó a pes

Rapující bláznivá princezna Áňa, famózní a kamarádský princ Pó a srandovní pes Barney. Tuhle show s tancujícím psem a písničkami od Pokáče musíte vidět.

Den princezen a rytířů - Mlsotkové

Mlsotkové

Veselé, barevné a vtipné rodinné představení, u kterého dostanete chuť nejen na čokoládu. Odkud se vzali Jahů a Kokí? Kdo může za jejich oživení? No přeci lesní skřítek Mlaskoš, popleta a vtipálek, jehož věčně mlsný jazýček zapříčiní nejednu vtipnou historku. Užijte si ojedinělou interaktivní a velmi úsměvnou show plnou gagů, písniček, tance, kouzel a dobrého jídla.

Den princezen a rytířů - Pavel Kožíšek

Kouzelník Pavel Kožíšek

(rodinné představení)
Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Kouzelník Pavel Kožíšek bude s dětmi čarovat přímo na jevišti a malí kouzelníci se také některá kouzla i naučí!

Den princezen a rytířů - Culinka

Culinka

Culinka je pohádková postavička, která přišla mezi děti z daleké kouzelné země plné písniček. Do své kapsičky si některé schovala a vždy když jí otevře, rozezní se krásné písničky.

Den princezen a rytířů - Jakub Koutský s kamarádem ptákem Lééééňou

Jakub Koutský s kamarádem ptákem Lééééňou

S Jakubem na vás čekají zábavná interaktivní kouzelnická a animační představení plná vtipných a vynalézavých triků, které pobaví nejen děti. Den Princezen přivítá i jeho ptačího kamaráda Léééééňu, díky jehož vtípkům se budete za břicho popadat.

Den princezen a rytířů - Princeznovský bál

Princeznovský bál

Nejznámější písničky z pohádek v podání princezen a rytířů. Připomeňte si písničky z těch nejoblíbenějších českých pohádek. Rytíři i princezny si s vámi zazpívají, zatančí a díky kouzelným melodiím vás přenesou přímo do pohádky.

Den princezen a rytířů - pergamen
Den princezen a rytířů - pergamen

Doprovodný program

My Little Pony

My Little Pony koutek nabízí nejen zkrášlovací salón, kde si můžete nechat vytvořit účes, nalakovat nehtíky, ale čeká vás tu také obří socha My Litte Pony. Omezená kapacita, pouze pro majitele vstupenek Magic zóna.

Kouzelné stromy

Poznáte všechny krále z českých pohádek? A dokážete ke každému z nich přiřadit správné indicie nebo herce, kteří je ztvárnili? Zahrajte si hru plnou hádanek, u které se královsky pobaví děti i dospělí.

Pohádková cesta

S Pohádkovým průvodcem se projdeš zámeckou zahradou. Najdi všechny indicie, vylušti tajenku a přijď si pro odměnu.

Beauty salon L.O.L. Surprise!

Chceš být stejně stylová jako panenky L.O.L. Surprise!? Navštiv náš zkrášlovací salón a nech se hýčkat. Čeká tě účes ve stylu panenek L.O.L. Surprise! a parádní náramek přátelství, který si v této zóně můžeš vyrobit. Omezená kapacita, pouze pro majitele vstupenek Magic zóna.

Rytířská čest

Přijďte si vyzkoušet meče či rytířskou zbroj k správným rytířům. Užiješ si rytířské turnaje o ruku princezny, anebo získání královské koruny.

Fotokoutek

U pódia nebude chybět fotokoutek, kde se můžeš vyfotit se svými rodiči, kamarády nebo princeznami, rytíři a nebo svými oblíbenými postavami. Udělej si pohádkovou vzpomínku. Omezená kapacita, přednostně pro majitele vstupenek Magic zóna.

Keltoviny

Zdalipak jste někdy zkusili ovládnout bič? Magický zvuk biče zaujme nejednu princeznu i rytíře. Každý návštěvník bude mít možnost si jeho kouzelnou moc vyzkoušet, a to v rámci doprovodného programu díky dílničce od Keltoviny.

Minecraft zóna

Čeká vás spousta interaktivních úkolů, které budou hráčům určitě povědomé. Tipnete si, co všechno budete moct posbírat do svého inventáře?

Spider-Man zóna

Hravá zóna s nepřehlédnutelným hrdinou. Přijďte si zkusit, zda-li i vy dokážete to samé co Spider-Man.

Ledové království

I přes letní počadí vás v této zóně čekají Olaf, Anna a přijde i Elsa? Každopádně kouzelný strom se sněhem vás nadchnou a vpustí do pohádky.

Kreativní zóna

V této zóně si můžeš vyrobit meč, růži pro Šípkovou Růženku, čeká na vás Pták ohnivák a mnoho dalšího. Zde se nudit rozhodně nebudete. Originální tvoření na Dnu Princezen.

Akční zóna

Dobývání hradů patřilo vždy k rytířským dovednostem, ale nebude zde chybět ani Zlatá rybka nebo Zlatá slepička.

Změna programu vyhrazena.
Návštěvní řád ke stažení zde.

Den princezen a rytířů pergamen
Den Princezen 2023 - mapa areálu Karlova Koruna