Zámek Slavkov

20. – 21. 8. 2022, 10:00 – 18:00

Den princezen a rytířů - pergamen

ÚČINKUJÍCÍ

Den princezen a rytířů - My Little Pony

My Little Pony

Jednorožci, pegasové a pozemští poníci, spojte se! Seznamte se s neočekávanou skupinou přátel na misi s cílem přivést zpět kouzla do světa My Little Pony.

Den princezen a rytířů - Sabina Laurinová

Sabina Laurinová

Programem vás v průběhu celého dne provede herečka a moderátorka Sabina Laurinová, která se proslavila jako princezna mnoha oblíbených pohádek.

Den princezen a rytířů - L.O.L. Surprise!

L.O.L. Surpise!

Stylové panenky L.O.L. Surprise s barevnými vlásky jsou opravdovými princeznami módy. Překvapí vás svým účesem, outfitem nebo něčím jiným? Těšit se můžete také na malou dětskou módní přehlídku.

Den princezen a rytířů - pes Gump

Pes Gump

Gump je pejsek, který naučil lidi žít. Potkejte se s opravdovým psím hrdinou z filmu o hledání štěstí, lásky a naděje. Vystupuje v sobotu 20.8.2022.

Lollipopz

Lollipopz

Čtyři bláznivé holky, které baví zpívat, tancovat a rozdávat radost a úsměvy na všechny strany. Vystupují v neděli 21.8. 2022.

Den princezen a rytířů - Transformers

Transformers

Transformers jsou živoucí legenda! Obrovští autoboti, kteří se dokáží měnit na různé dopravní prostředky. Vzniklo několik celovečerních filmů a z Transformers se stal nesmrtelný fenomén, který milují děti i dospělí z celého světa.

Den princezen a rytířů - Dana Morávková

Dana Morávková

V rámci programu se můžete těšit na povídání s herečkou, moderátorkou a bývalou krasobruslařkou Danou Morávkovou, která ztvárnila nejednu zajímavou roli v oblíbených filmových pohádkách Z pekla štěstí, Jezerní královna, Princezna slonbidlo nebo Princezna husopaska a dalších.

Den princezen a rytířů - Mlsotkové

Mlsotkové

Veselé, barevné a vtipné rodinné představení, u kterého dostanete chuť nejen na čokoládu. Odkud se vzali Jahů a Kokí? Kdo může za jejich oživení? No přeci lesní skřítek Mlaskoš, popleta a vtipálek, jehož věčně mlsný jazýček zapříčiní nejednu vtipnou historku. Užijte si ojedinělou interaktivní a velmi úsměvnou show plnou gagů, písniček, tance, kouzel a dobrého jídla.

Den princezen a rytířů - Jan Čenský

Jan Čenský

O svých zkušenostech z natáčení filmových a televizních pohádek se s návštěvníky podělí i český herec, dabér a moderátor Jan Čenský, který v průběhu své obdivuhodné kariéry ztvárnil celou řadu postav, včetně prince i krále, např. v pohádkách Tajemství staré bambitky, Princové jsou na draka, Sen o krásné panně, Anička s lískovými oříšky a mnoha dalších.

Den princezen a rytířů - Jakub Koutský s kamarádem ptákem Lééééňou

Jakub Koutský s kamarádem ptákem Lééééňou

S Jakubem na vás čekají zábavná interaktivní kouzelnická a animační představení plná vtipných a vynalézavých triků, které pobaví nejen děti. Těšit se můžete i na jeho ptačího kamaráda Léééééňu, díky jehož vtípkům se budete za břicho popadat.

Den princezen a rytířů - Pigy a Lily

Pigy & Lily šou

Veselé prasátko Pigy je oblíbeným plyšovým kamarádem mnoha dětí. Společně se svou kamarádkou, vesmírnou objevitelkou Lily, děti během svého vystoupení rozesmějí, roztančí a rozezpívají. Užijte si s prasátky Pigy a Lily program plný zábavy a legrace!

Den princezen a rytířů - Pavel Kožíšek

Kouzelník Pavel Kožíšek

(rodinné představení)
Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Kouzelník Pavel Kožíšek bude s dětmi čarovat přímo na jevišti a malí kouzelníci se také některá kouzla i naučí!

Den princezen a rytířů - Princezna zakletá v čase

Setkání s herci z pohádky Princezna zakletá v čase

Setkejte se s hrdiny úspěšné moderní pohádky Princezna zakletá v čase režiséra Petra Kubíka a zjistěte, jak vznikal fantastický příběh o princezně Elle, na níž se o dvacátých narozeninách snese mocná kletba proradné čarodějnice Murien. Vystoupí Jan Révai v sobotu 20.8.2022.

Den princezen a rytířů - Princeznovský bál

Princeznovský bál

Nejznámější písničky z pohádek v podání princezen a rytířů. Připomeňte si písničky z těch nejoblíbenějších českých pohádek. Rytíři i princezny si s vámi zazpívají, zatančí a díky kouzelným melodiím vás přenesou přímo do pohádky.

Den princezen a rytířů - pergamen
Den princezen a rytířů - pergamen

Doprovodný program

Etiketa nejen pro princezny

Jak by se měla chovat každá správná princezna? To se dozvíte během našeho zábavného a poučného workshopu s Ivou Pluháčkovou, díky němuž ovládnete základy etikety. Omezená kapacita, přednostně pro VIP.

Pigy a Lily zóna: Králové z nejkrásnějších českých pohádek

Poznáte všechny krále z českých pohádek? A dokážete ke každému z nich přiřadit správné indicie nebo herce, kteří je ztvárnili? Královsky se pobaví děti i dospělí.

Pohádková cesta

S Pohádkovým průvodcem se projdeš zámeckou zahradou. Najdi všechny indicie, vylušti tajenku a  přijď si pro odměnu.

Beauty salon L.O.L. Surprise!

Chceš být stejně stylová jako panenky L.O.L. Surprise? Navštiv náš zkrášlovací salón a nech se hýčkat. Čeká tě účes, makeup i nehtíky ve stylu L.O.L. Surprise! Omezená kapacita, pouze pro VIP.

Rytířská čest

Přijďte si vyzkoušet meče či rytířskou zbroj k správným rytířům. Užiješ si rytířské turnaje o ruku princezny, anebo získání královské koruny.

Fotokoutek

U pódia nebude chybět fotokoutek, kde se můžeš vyfotit se svými rodiči, kamarády nebo princeznami, rytíři a nebo svými oblíbenými postavami. Udělej si pohádkovou vzpomínku. Přednostně pro VIP.

Hrací zóna Transformers

Přijďte si vyzkoušet hračky Transformers. Omezená kapacita, pouze pro VIP.

Promítání filmu Ptačí ostrov

Čím drží svět pohromadě? Kde najdeme Ptačí ostrov? Má Měsíc skutečně tisíc tváří? Kam ukazuje Severní hvězda? Dozvíte se během promítání dobrodružného příběhu Ptačí ostrov.

Workshop u Mlsotků: Vyrob si princeznu!

Chcete si vymalovat či vyrobit vlastní princeznu, rytíře nebo meč?  Fantazii se meze nekladou u Mlsotků!

Den princezen a rytířů pergamen