Zámek Slavkov

29. 7. 2023, 10:00 – 18:00

Den princezen a rytířů - pergamen

ÚČINKUJÍCÍ

Den princezen a rytířů - Sabina Laurinová

Sabina Laurinová

Programem vás v průběhu celého dne provede herečka a moderátorka Sabina Laurinová, která se proslavila jako princezna mnoha oblíbených pohádek.

Miroslav Šimůnek

Hostem Dne princezen a rytířů bude pohádkový princ Miroslav Šimůnek, kterého znáte jako statečného Honzu z pohádky Z pekla štěstí, ale třeba také z televizní pohádky Prsten krále řeky. Už víte, na co byste se ho chtěli zeptat? Napište nám.

Den princezen a rytířů - Míša Tomešová

Míša Tomešová

Během dne princezen se můžete těšit na hudební vystoupení herečky a zpěvačky Míši Tomešové, která propůjčila hlas disneyovské princezně Vaianě. Ještě v dětství se objevila v televizní pohádce Jeníček a Mařenka, fantazijním seriálu O ztracené lásce nebo oblíbeném dětském pořadu Draci v hrnci.

Den princezen a rytířů - Pavel Kožíšek

Kouzelník Pavel Kožíšek

(rodinné představení)
Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Kouzelník Pavel Kožíšek bude s dětmi čarovat přímo na jevišti a malí kouzelníci se také některá kouzla i naučí!

Dívčí skupina Lollipopz

Lollipopz

Čtyři bláznivé holky Lollipopz navštíví Den Princezen. Baví je nejen zpívat a tancovat, ale rozdávají především radost a úsměvy na všechny strany. Lollipopz vystoupí pouze na zámku Slavkov.

Den princezen a rytířů - L.O.L. Surprise!

L.O.L. Surpise!

Stylové panenky L.O.L. Surprise s barevnými vlásky jsou opravdovými princeznami módy. Překvapí vás svým účesem, outfitem nebo něčím jiným? Těšit se můžete také na malou dětskou módní přehlídku.

Den princezen a rytířů - Princ Mišuge z Brna

Princ Mišuge z Brna

Den Princezen bude hostit také hvězdu co právě přijela z Brna.

Den princezen a rytířů - Hopy Hop

Hopy-Hop

Jsou barevní, jsou roztomilí, hopsají, zpívají a děti je milují. Se svým hitem Všichni skáčou HOP-HOP si získali jak malé tak velké příznivce. Jsou opět nachystaní na zaječí show a spousty focení.

Den princezen a rytířů - Pigy a Lily

Pigy & Lily šou

Veselé prasátko Pigy je oblíbeným plyšovým kamarádem mnoha dětí. Společně se svou kamarádkou, vesmírnou objevitelkou Lily, děti během svého vystoupení rozesmějí, roztančí a rozezpívají. Užijte si s prasátky Pigy a Lily program plný zábavy a legrace!

Den princezen a rytířů - Áňa Pó a pes

Áňa Pó a pes

Rapující bláznivá princezna Áňa, famózní a kamarádský princ Pó a srandovní pes Barney. Tuhle show s tancujícím psem a písničkami od Pokáče musíte vidět.

Den princezen a rytířů - Mlsotkové

Mlsotkové

Veselé, barevné a vtipné rodinné představení, u kterého dostanete chuť nejen na čokoládu. Odkud se vzali Jahů a Kokí? Kdo může za jejich oživení? No přeci lesní skřítek Mlaskoš, popleta a vtipálek, jehož věčně mlsný jazýček zapříčiní nejednu vtipnou historku. Užijte si ojedinělou interaktivní a velmi úsměvnou show plnou gagů, písniček, tance, kouzel a dobrého jídla.

Den princezen a rytířů - My Little Pony

My Little Pony

Jednorožci, pegasové a pozemští poníci, spojte se! Seznamte se s neočekávanou skupinou přátel na misi s cílem přivést zpět kouzla do světa My Little Pony.

Den princezen a rytířů - Jakub Koutský s kamarádem ptákem Lééééňou

Jakub Koutský s kamarádem ptákem Lééééňou

S Jakubem na vás čekají zábavná interaktivní kouzelnická a animační představení plná vtipných a vynalézavých triků, které pobaví nejen děti. Těšit se můžete i na jeho ptačího kamaráda Léééééňu, díky jehož vtípkům se budete za břicho popadat.

Den princezen a rytířů - Princeznovský bál

Princeznovský bál

Nejznámější písničky z pohádek v podání princezen a rytířů. Připomeňte si písničky z těch nejoblíbenějších českých pohádek. Rytíři i princezny si s vámi zazpívají, zatančí a díky kouzelným melodiím vás přenesou přímo do pohádky.

Den princezen a rytířů - pergamen
Den princezen a rytířů - pergamen

Doprovodný program

Etiketa nejen pro princezny

Jak by se měla chovat každá správná princezna? To se dozvíte během našeho zábavného a poučného workshopu s Ivou Pluháčkovou, díky němuž ovládnete základy etikety. Omezená kapacita, pouze pro majitele vstupenek Magic zóna.

Kouzelný strom

Poznáte všechny krále z českých pohádek? A dokážete ke každému z nich přiřadit správné indicie nebo herce, kteří je ztvárnili? Královsky se pobaví děti i dospělí.

Pohádková cesta

S Pohádkovým průvodcem se projdeš zámeckou zahradou. Najdi všechny indicie, vylušti tajenku a  přijď si pro odměnu.

Beauty salon L.O.L. Surprise!

Chceš být stejně stylová jako panenky L.O.L. Surprise? Navštiv náš zkrášlovací salón a nech se hýčkat. Čeká tě účes, makeup i nehtíky ve stylu L.O.L. Surprise! Omezená kapacita, pouze pro majitele vstupenek Magic zóna.

Rytířská čest

Přijďte si vyzkoušet meče či rytířskou zbroj k správným rytířům. Užiješ si rytířské turnaje o ruku princezny, anebo získání královské koruny.

Fotokoutek

U pódia nebude chybět fotokoutek, kde se můžeš vyfotit se svými rodiči, kamarády nebo princeznami, rytíři a nebo svými oblíbenými postavami. Udělej si pohádkovou vzpomínku. Omezená kapacita, přednostně pro majitele vstupenek Magic zóna.

Změna programu vyhrazena.

Den princezen a rytířů pergamen